KONST / Litografier / Färglitografi 13967332
nr 1396 7332
Färglitografi
Erik Olson, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 1974. Motivet: 35x47, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:30:04
9/5 19:41:53
700 kr
10/5 17:32:54